SZAKÁCS Állásajánlat Németországban akár azonnali kezdéssel

Job Category: Szakács
Job Type: Szezon állás
Job Location: Németország

Munka Tájékoztató

(DE129A)

Állásajánlat Németországban akár azonnali kezdéssel
Pozíció: SZAKÁCS (ALAP ANGOL VAGY NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

Munkavégzés helye : 94072 Bad Füssing
Pozíció - Szakács
Fizetés: 2000 EUR nettó
Munkaidő: 5 nap, 8 óra
Feladatok:

👨‍🍳 Elvárások:

Legalább 3 éves tapasztalat szakácsként, szállodai/éttermi környezetben
Kiváló szakmai tudás az osztrák és nemzetközi konyhákban
Kreatív és innovatív megközelítés az ételkészítéshez
Képesség a csapat irányítására és motiválására
Rugalmasság és magas szintű szervezőkészség
Magas színvonalú higiéniai és minőségbiztosítási sztenderdek betartása
A szállás biztosított, berendezett szobában, saját fürdőszobával az étterem felett. internet, kis konyha és mosogép.

Jelentkezni erre az állásra

Használja az alábbi űrlapot, hogy beadja álláspályázatát
Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Scroll to Top