Pozíció: Jungkoch/konyhai kisegítő

Job Category: Szakács
Job Type: Szezon állás
Job Location: Svájc

Munka Tájékoztató

(AZ151B)
Egy á la carte étterem keres konyhai kisegítőt/Jungkoch-ot Decembertől egészen áprilisig tartó téli szezonra (202).
Német vagy angol nyelvtudás A2-B2 szinten.

ℹ️ Fizetés ℹ️
2400 CHF nettó fizetés, minden levonás után (adó, szállás, étkezés stb.)

ℹ️ Feladatok:
1️⃣ Konyhai kollégák támogatása konyhai feladatokban (hideg konyha, előételek, desszertek)
2️⃣ Á la carte előkészítés

ℹ️ Elvárások:
✅ Konyhai tapasztalat vagy vendéglátóipari végzettség
✅ Csapatmunka és terhelhetőség
✅ Alapvető konyhai ismeretek
✅ Rugalmasság és megbízhatóság

ℹ️ Munkaidő:
Heti 5 nap munka, 2 szabadnappal
Szállás és étkezés ingyenes (szállás egyágyas szobában egy lakásban Davosban, fürdőszoba megosztva kollégákkal).
Német vagy angol nyelvtudás – erős alapszint A2-B1.

Jelentkezni erre az állásra

Használja az alábbi űrlapot, hogy beadja álláspályázatát
Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Scroll to Top