Chef de Rang mit inkasso (Á la carte) Ausztriában

Job Category: Pincér
Job Type: Szezon állás
Job Location: Ausztria

Munka Tájékoztató

(AZ156A)
Állásajánlat Ausztriában: Chef de Rang mit inkasso (Á la carte)
Á la carte hütte 6272 Kaltenbach/Zillertal decembertől Chef de Rang pozícióra keres munkatársat.
Német nyelvtudás B1-B2 szinten szükséges.
ℹ️ Fizetés
Nettó bér: 2000EUR + jó borravaló lehetőség (800-1000EUR)
Heti 6 nap munka,beosztás 08.30-tól 17.00-ig (félórás étkezési szünettel az utasítások szerint)
Szezonális munka decembertől 2025 áprilisáig
Szállás: Saját szoba főzőhellyel (saját fürdőszobával/WC-vel, konyhával és TV-vel)
ℹ️ Feladatok:
1️⃣ Saját stáció kiszolgálása!
2️⃣ Az étterem és az asztalok előkészítése
3️⃣ Vendégek fogadása és gondoskodás róluk
4️⃣ Ételek és italok felszolgálása
5️⃣ Higiéniai és minőségi előírások betartása
ℹ️ Elvárások:
✅ Tapasztalat a szerviz területén vagy vendéglátóipari végzettség
✅ Csapatmunka és terhelhetőség
✅ Alapvető italismertetek
✅ Rugalmasság és megbízhatóság

Jelentkezni erre az állásra

Használja az alábbi űrlapot, hogy beadja álláspályázatát
Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Scroll to Top