Azonnali kezdéssel keresünk egy Szobalányt (Tannheim-Tirol)

Job Category: Szobalány
Job Type: Éves állás
Job Location: Ausztria

Munka Tájékoztató

(AZ195)
Azonnali kezdéssel keresünk egy Szobalányt (Tannheim-Tirol).
Heti 6 napos munka, teljes munkaidőben, 42 óra hetente, a munkaidő rugalmasan alakítható.
Fizetés:1800-1900EUR
Feladatok:
-Vendégszobák és mellékhelyiségek takarítása és ápolása
-Vasalás
-Mosás
-Ruhák kezelése
-Vendégszobák kellékeinek kezelése
-A hotel közösségi területeinek takarítása
Elvárások:
-Szállodai emeleti munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
-A munkakörhöz megfelelő német nyelvtudás erős A2 (B1)
-Önálló munkavégzés és kollegialitás
Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy családias és kényelmes 3 csillagos superior szállodában
13.-14. havi fizetés
A wellness részleg használata (vendégidőn kívül)
A munka beosztásánál figyelembe vesszük az egyéni igényeket, rugalmas munkaidő-beosztás
Ingyenes szállás (egyágyas szoba, fürdőszoba, WC, WiFi és TV)
Ingyenes étkezés, még a szabadnapokon is!

Jelentkezni erre az állásra

Használja az alábbi űrlapot, hogy beadja álláspályázatát
Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Scroll to Top