Álláslehetőség Svájcban mint Pizzaszakács

Job Category: Szakács
Job Type: Éves állás
Job Location: Svájc

Munka Tájékoztató

AZ151A

Munkavégzés helye : (CH-Davos)

Ala Carte étterem Májustól keres Pizzaszakácsot.
Német vagy angol nyelvtudás A2-B2 szinten szükséges.

ℹ️Fizetésℹ️
Bér: 3200 CHF nettó az összes levonás után (adó, lakás, ellátás stb.).
Munkaidő heti 5 nap 8 óra naponta

ℹ️Feladatok:
1️⃣ Konyhai kollégák támogatása konyhai feladatokban (Hideg konyha, előételek, desszertek)
2️⃣ Ala-Carte előkészítése

ℹ️Követelmények:
✅ Tapasztalat a konyhában vagy vendéglátás területen szerzett végzettség
✅ Barátságos és szolgálatkész fellépés
✅ Csapatmunka és terhelhetőség
✅ Alapvető konyhai ismeretek
✅ Rugalmasság és megbízhatóság

ℹ️Munkaidő:
Hetente 5 nap munka 2 szabadnap
Szállás és ellátás biztosított.

Német vagy angol nyelvtudás – Erős alapfok A2-B1

Jelentkezni erre az állásra

Használja az alábbi űrlapot, hogy beadja álláspályázatát
Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Scroll to Top