Sous Chef/Alleinkoch

Job Category: Szakács
Job Type: Szezon állás
Job Location: Németország

Munka Tájékoztató

🌟 Állásajánlat: Sous Chef/Alleinkoch (DE121) 🌟

Helyszín: Németország, Olching (München közelében)

Munkavégzés: Étterem, egyszerű Bajor konyhával

Csapatlétszám: 3 fő, hetente maximum 60 Ala Carte

Bérezés és Juttatások:

Havi 2350 nettó számlára (levonások után) a fizetés az első hónapot követően Megbeszélés Tárgya.

Borravaló (Havonta KB.150EUR)
Szállás biztosítva az étterem felett, saját szoba fürdőszobával
Munkakezdés és Munkaidő:

Azonnali munkakezdés, éves állás
Hetfőtől Péntekig: 16:00 - 21:30
Szombaton és Vasárnap: 9:00 - 21:00
Heti 5 nap
Feladatok:

Étlap kialakítása és friss, magas minőségű ételek elkészítése
Konyhai munkafolyamatok irányítása és koordinálása
Ételkészítési standardok betartása és fejlesztése
Kreatív hozzájárulás a menühöz és az étterem fejlesztéséhez
Hozzájárulás a konyhai rend és tisztaság fenntartásához
Követelmények:

Tapasztalat szakácsként
Kreativitás és szenvedély az étel iránt
Rugalmasság és jó stressztűrés
Csapatjátékos mentalitás
Német nyelvtudás komunikatív szinten

Jelentkezni erre az állásra

Használja az alábbi űrlapot, hogy beadja álláspályázatát
Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Scroll to Top